• logtime lt
En | Lt | Ru

DUK

Pateikėme atsakymus į daugumą vartotojų užduodamų klausimų. Prašome su jais dėmesingai susipažinti. Atsakymuose yra svarbių faktų, kuriuos turite žinoti apie mūsų sprendimus ir paslaugas.

Tai pristatymo paslaugų valdymo sistema - puikus būdas valdyti savo pervežimus ar užduotis ir sekti jų statusą. Šis sprendimas veikia kaip paslaugų valdymo sistema ir mobilių darbuotojų valdymo bei stebėjimo sistema.

Logdis yra puikus įrankis beveik visoms veikloms kur daug personalo dirba už biuro ribų. Mes sukūrėme šią programą turėdami omenyje daugelį verslo modelių. Ji įmonėms teikiančioms logistikos, didmeninės ir mažmeninės prekybos, viešbučių, visuomeninio maitinimo, statybos ir kitomis paslaugomis, o taip pat gamybinėms įmonėms. Esame tikri, kad programa bus naudinga ir Jūsų įmonei. 

Jūsų darbuotojams daugeliu atvejų nereikia netgi ateiti į biurą, norint gauti dienos užduotis. Jie gali gauti užsakymo detales tiesiog nuotoliniu būdu ir informuoti apie užduočių ar pristatymų įvykdymą vienu mygtuko paspaudimu. Galima pilnai atsisakyti popierizmo. Darbuotojai gali gauti užsakymus į savo išmaniuosius telefonus ir pradėti užduočių vykdymą tiesiai iš namų. Jums nereikia skambinti ir klausti kaip sekasi, nes galite matyti visus reikalingus pristatymo statusus ir kitą informaciją tiesiog savo kompiuterio ekrane. Be to jūsų darbuotojai gali patogiai nuvažiuoti nuo vieno taško iki kito naudodami integruotą navigaciją. 

Pirmiausia tai padės sutrumpinti jūsų laiką skiriamą kasdieniniams rutininiams darbams. Laikas - pinigai ir jūs tą žinote. Naudodami šią viskas viename programą galite atsisakyti nereikalingo popierizmo, nesibaigiančių skambučių telefonu, žinučių ir t.t.. Programa sudarys galimybę pilnai kontroliuoti viską kas dedasi jūsų versle bet kuriuo momentu. Gausite visą statistiką reikalingą sprendimų priėmimui realiuoju laiku ir tai sudarys sąlygas jums gauti daugiau pajamų. 

Logdis yra paruošta globaliai rinkai. Tai reiškia, kad galite naudoti Logdis savo vairuotojų ir kito personalo stebėjimui bet kurioje pasaulio šalyje. Jūs galite valdyti, kontroliuoti, analizuoti ir gerinti jūsų paslaugas bet kur ir bet kada. 

Galite valdyti savo verslą iš bet kurio kompiuterio ar iš kelių kompiuterių vienu metu. 

Kompiuteryje nieko nereikia diegti. Viskas ką jums reikia padaryti yra savo paskyros registracija valdymo portale. Išmaniajame telefone jums tereikia atsidaryti Google Play programėlių parduotuvę ir surasti bei įdiegti programėlę Perfect DSM. Tai labai paprasta. 

Valdymo portalas palaiko visas populiariausias inteneto naršykles - Internet Explorer (8 versija ir naujesnis), Chrome, Firefox ir Safari (MAC vartotojams)

Žinoma jūs galite naudotis valdymo portalu savo MAC kompiuteryje, tačiau iPhone šiuo metu nepalaikomas. Mes įtemptai dirbame siekdami išspręsti šią problemą. iOS mobili programėlė netrukus pasirodys. 

Kaina priklauso nuo mobilių įrenginių skaičiaus, kurį jūs kontroliuojate valdymo portalo pagalba. Jums nereikia pirkti jokių licencijų, jokios specialios įrangos (serverių ir t.t.). Kainodara labai paprasta. Mokate 10€ už vieną prietaisą per mėnesį. Mokant už 6 mėnesius į priekį - 10% nuolaidą. Mokant už 12 mėnesių į priekį - 20% nuolaida.

Visi registruoti verslo vartotojai turi galimybę gauti programinės įrangos priežiūrą. Atsiradus kokioms nors problemoms ar klausimams kreipkitės el. paštu: support@logtime.eu

Praktiškai nėra jokio limito vairuotojų ar kito kontroliuojamo personalo skaičiui. Galite kontroliuoti dešimtis, šimtus ar net tūkstančius vairuotojų ir kitų darbuotojų vienu metu. Tiesiog pridėkite naujus darbuotojus į sistemą ir ji atliks savo darbą. 

Mes esame tikri, kad puikiai tiks mažam verslui (kaip beje ir dideliam). Mes kruopščiai kūrėme savo produktą turėdami omenyje tiek didelius tiek mažus verslus. Jums nereikia būti IT ekspertu ar turėti daugybę darbuotojų norint gauti naudą iš sistemos. Mes turime daug nedidelių klientų, kurie turi didelę naudą iš mūsų produkto. 

Taip iš tiesų daugelis klientų naudojasi šia galimybe. Mūsų programa registruoja atvykimo ir išvykimo laiką, darbuotoju buvimo koordinates žemėlapyje bei užduoties neatlikimo priežastį su nuotrauka. Pavyzdžiui jūs galite matyti laiką kai pradėjote darbą, nuotrauką pabaigus darbą, o taip pat darbo pabaigos laiką bei kliento parašą, patvirtinantį darbų priėmimą. 

Informaciją apie užsakymo įvykdymą gausite realiuoju laiku ir galėsite pamatyti kompiuterio ekrane užsakymų langelyje kartu su atitinkamu statusu, atspindinčiu realią užsakymo įvykdymo situaciją. Vėliau galėsite duomenis analizuoti filtruodami ir grupuodami.

Taip. Sistemoje galima įvesti visas pristatymo detales, tokias kaip maršruto ir užsakymo numerį, adresą, kliento pavadinimą, pristatymo laiką, užsakymo detales, prekes (pavadinimą, kiekį). Vairuotojas galės registruoti kiekvieną nepriimtą prekę ar paslaugą ir kliento parašą ( ar nuotrauką) ir nedelsiant automatiškai išsiųsti šią informaciją į valdymo portalą. 

Jūs galite planuoti labai sudėtingus maršrutus kuriose yra keletas atvykimų ir išvykimų iš tos pačios vietos. Kiekviena vieta gali būti diferencijuojama  pagal pristatymo adresą. Gali būti keletas pristatymų į tą patį maršruto tašką su skirtingais užsakymų numeriais ir kitomis detalėmis (prekės ar paslaugos pavadinimas, kiekis, adresas ir t.t.)

Taip. Logdis yra idealus logistikos planavimo įrankis. Galite naudoti daugybę išvykimo vietų. Mes žinome, kad parduotuvių tinklams, restoranams, picerijoms ir kitoms įmonėms labai svarbu turėti galimybę turėti keletą galimų išvežimo taškų. 

Galite naudoti tokias nemokamas programas kaip Perfect App Protector, App Lock ar Smart App Protector ir uždrausti kitų programų naudojimą, išskyrus Logdis. Šios programėlės suteikia galimybę uždrausti interneto naršymą, naujų programėlių įdiegimą, SMS siuntimą, skambinimą ir t.t..

Taip. Galite matyti ir sėkmingus ir nesėkmingus pristatymus ar užduotis. Valdymo portale nedelsiant atvaizduojama informacija ar užduoties vykdymas sėkmingas ar ne. Taip pat galėsite matyti vietą kur vairuotojas buvo pristatymo metu. 

Ne , tai nebūtina. Mes kūrėme sistemą, kuri turėtų būti kiek galima paprastesnė vartotojui, taigi jums nebūtina rūpintis integracijomis. Galite tiesiog iš karto pradėti valdyti, kontroliuoti ir analizuoti savo pristatymus ir užduotis. Galite naudotis paruoštomis formomis, skirtomis įvesti užsakymus, užduotis ar importuoti paruoštą failą (CSV formatu) į sistemą. Jei pageidaujate turėti pilnai automatinio veikimo, be abejo galite integruoti Logdis su savo sistemomis. 

Ne. Nėra jokio poreikio spausdinti brūkšninių kodų ant savo sąskaitų ar važtaraščių. Logdis veikia iš karto ir be jokių papildomų veiksmų ar konfigūracijų. Jūsų vairuotojai gali vykdyti užduotis, pristatinėti krovinius ir gauti pristatymo patvirtinimus keliais mygtuko paspaudimais, be jokio papildomo pasiruošimo.

Išbandykite dabar

Norite išbandyti PerfectDSM ?

Išbandykite nemokamai!